Betranšėjiniai darbai

Betranšėję technologiją pradėjome naudoti pirmieji (pradėjome prieš 15 metų, nutiesėme tūkstančius kilometrų inžinerinių tinklų), remiamės pasauline praktika

Betranšėję technologiją Lietuvoje naudojame 15 metų (pradėjome pirmieji, turime daugiausiai patirties), remiamės pasauline praktika ir mūsų įmonės patirtimi.

Siekdami pasiūlyti aukšto lygio ir paskutinių tendencijų paslaugas, bendradarbiaujame su Anglijos, Vokietijos, Lenkijos kompanijomis.

Kartais iš jų nuomojame sudėtingą techniką (pavyzdžiui, statant „Maximos“ bazę, kai kuriems darbams atlikti iš Vokietijos atsivežėme galingiausią Europoje tokio pobūdžio techniką).

Naudojame ne tik visus žinomus Betranšėjės technologijos metodus, bet kuriame ir savus.

Betranšėję technologiją naudojame vamzdynų statybai ir renovacijai negadinant aplinkos

Betranšėję tecnologiją naudojame valydami, taisydami ir atnaujindami susidėvėjusius, tiesdami naujus vamzdynus arba kabelius.Naudodami betranšėją technologiją išvengiame aplinkos niokojimo (neardoma asfalto danga, šaligatviai, išsaugomi medžiai, kiti žalieji plotai), eismo gatvėse uždarymo bei išlaidų atstatymo darbams. Ši technologija leidžia ženkliai sutrumpinti statybos laiką.

Betranšėję technologiją naudojame tankiai apgyvendintuose miestų ir senamiesčių rajonuose, po pastatais, geležinkelio bėgiais, keliais, automagistralėmis, lėktuvų pakilimo-nusileidimo keliais, draustiniuose, parkuose, pelkėtose, miškingose vietovėse ir net po vandens telkiniais: upėmis, tvenkiniais, melioracijos grioviais, ežerais, ir kitose sunkiai prieinamose vietose.

Kiekvienam projektui naudojamą technologiją parenkame pagal vietą, sudėtingumą, finansines galimybes ir kitus veiksnius

Kiekvienam projektui įgyvendinti taikome skirtingą metodą, kurį parenkame pagal vietą, sudėtingumą, terminus, patirtį, finasines galimybes ir kt.

Naujų vamzdynų statybai ir senų vamzdynų atnaujinimui taikome skirtingas betranšėjas technologijas.

Dažnai naudojame kombinuotus betranšėjų technologijų būdus, nes klojant ar renovuojant vamzdynus mieste negalima pritaikyti vienos technologijos (vieni vamzdžiai turi būti šalia pastatų, kiti gatvės viduryje ir pan.).

Darbus vykdome ir žiemą, dirbame ir užsienyje

Darbus vykdome ir žiemą, kai žemė įšalusi, esant minusinei temperatūrai iki -5 C° laipsnių. Išimtiniais atvejais dirbame ir esant -10 C° temperatūrai.

Vasarą ir rudenį dirbame visu pajėgumu, žiemą ir pavasarį dirbame 50-60 % pajėgumu.

Dirbame ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Rusijoje, Estijoje.

Imamės sunkiausių ir sudėtingiausių užduočių. Dirbdami ten, kur visi kiti nuleidžia rankas, padarėme ir užpatentavome savus išradimus

Prieš pradėdami kiekvieną darbą, atliekame geologinius grunto tyrimus. Kadangi Lietuvoje sudėtingos požeminių darbų sąlygos (jas suformavo slinkę ledynai), ieškome vis naujų sprendimų, todėl tapome išradingi. Naudojame savo sukurtą teleskopinių šulinių sistemą ten, kur mažai erdvės (senamiesčių gatvelėse). Tokių šulinių naudojimas ne tik pagreitina, bet ir atpigina darbus.

Bendradarbiaudami su VGTU statybos katedros profesoriais per ilgus bandymus išsprendėme kaip užpildyti tarpuvamzdį (tuščias ertmes, atsirandančias į seną vamzdį įmaunant naują). Išradome naują betono markę, kurią pavadinome „lengvu betonu“, todėl, kad sukurtas betonas yra lengvesnis už vandenį. Šis betonas yra labai naudingas senus vamzdžius keičiant naujais. Užpildant trapuvamzdžio tuščias ertmes jis džiūdamas neišlenkia (nedeformuoja) vamzdžio. Taip yra apsisaugoma nuo galimų avarinių situacijų (avarijų) ir prailginamas naujai pakloto vamzdžio gyvavimo laikas.

Teko dirbti objektuose, kuriuose dėl sudėtingų sąlygų ir dėl galimos didelės rizikos dirbti atsisakė Danijos specialistai.

Turime pakankamai galingą inžinerinę bazę, kad užtikrintume bet kokio sudėtingumo projekto įvykdymą

Darbus vykdome pasitelkdami tiek savo, tiek partnerių gamybinę ir techninę bazę. Šalia įprastos įrangos (generatoriai, kompresoriai, vibroplokštės ir k.t.) turime šiuos nestandartinius techninius mechanizmus:

  • 34 mašinas su hidromanipuliatoriais (jie gali iškasti net iki 7 m. gylio tranšėjas);
  • įvairią krovimo techniką;
  • įvairią pjaustymo techniką;
  • vamzdžių klojimo betranšėjės technologijos būdu įrenginius;
  • „Grundoburst" (kurio galia yra 120 t. Su juo galime atlikti renovaciją net iki 600 mm skersmens ertmes vamzdžiams);
  • gręžimo įrenginį „Vermeer 1420" (galia 12 t.);
  • gręžimo įrenginį „Ditch witch JT3020" (gręžimo galia 11,5 t.).
Turime galingiausią techniką Lietuvoje. Savo techninę bazę kiekvienais metais peržiūrime ir atnaujiname.

Kai kuriems projektams įgyvendinti pasitelkiame užsienio partnerių (latvių, lenkų bei estų) techniką.

Darbų vykdymą prižiūri patyrę specialistai (inžinieriai), darbus atlieka kvalifikuoti darbininkai

Kiekvieną darbo etapą prižiūri kvalifikuoti statybų vadovai, kurių darbo patirtis yra iki 26 metų. Statybų vadovai turi visas reikiamas atestacijas, nuolat atnaujina teorines žinias įvairiuose mokymo kursuose ir jas pritaiko praktikoje.

Kiekvienam etapui kruopščiai pasiruošiame, todėl užtikriname spartų, saugų ir tikslų darbo procesą

Naudojamas technologijas parenkame pagal numatytą projektą arba objekto specifiką. Prieš atliekame geologinius grunto tyrimus. Darbų tikslumą garantuojame naudodami kompiuterizuotas gręžimo technologijas, video monitoringą, įvairias matavimo įrangas. Tai užtikrina darbų spartą, sklandumą ir saugumą.

Garantuojame atliekamų darbų saugumą ir kokybę, suteikiame garantinę priežiūrą

Per 15 darbo metų esame įvykdę daugybę projektų. Rūpinamės, kad kiekvienas projektas būtų gerai atliktas. Visus darbus atlieka kvalifikuoti, profesionalūs darbuotojai, kurie užtikrina darbų saugumą ir kokybę.

Turime kokybės vadybos (ISO 9001), aplinkosaugos (ISO 14001) ir darbų saugos (OHSAS 18001) sertifikatus.

Per visą 15 metų laikotarpį garantinės priežiūros prireikė tik vieną kartą - atsirado smulkus defektas (įdubo asfalto danga). Įprastu atveju garantinės priežiūros ir neprireikia, tačiau esame pasiruošę greitai reaguoti. Tam turime gerai paruoštą personalą, kurie sugeba spręsti kritines situacijas. Tą ne kartą esame patikrinę projektų vykdymo metu.

Padarytiems darbams suteikiame 10 metų garantiją. Per pirmus metus po renovacijos ar naujos statybos darbų atlikimo visus gedimus bei defektus tvarkome nemokamai.

Susipažinkite su mūsų atliktais darbais

Daugiau informacijos teiraukitės tel. +370 5 215 2235 arba el. paštu info@grundolita.lt