Investuojame į techniką, diegiame naujas technologijas, bendradarbiaujame su pažangiomis Europos įmonėmis ir tobulėjame

Kiekvienais metais investuojame į pažangiausius vamzdynų statybos ir renovacijos įrengimus, diegiame naujausias betranšėjines technologijas, palaikome ilgalaikius ir glaudžius santykius su pažangiomis ir sudėtingas technologijas taikančiomis Europos įmonėmis.

Naudodami betranšėjas technologijas per 18 metų nutiesėme tūkstančius kilometrų vamzdžių

Esame viena didžiausių ir didžiausią betranšėjų technologijų patirtį turinti įmonė (pirmoji Lietuvoje). Per 18 metų įgyvendinome įvairius projektus ir nutiesėme ne vieną tūkstantį metrų vamzdžių. Kiekvieną mėnesį užbaigiame vienus ir pradedame statyti ar renovuoti kitus objektus. Pateikiame tik keletą mūsų padarytų ar vykdomų projektų.

Didelį dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei, suteikiame garantinę priežiūrą

Rūpinamės, kad kiekvienas projektas būtų gerai atliktas. Visus darbus atlieka kvalifikuoti, profesionalūs darbuotojai, kurie užtikrina darbų saugumą ir kokybę.

Turime kokybės vadybos (ISO 9001), aplinkosaugos (ISO 14001) ir darbų saugos (OHSAS 18001) sertifikatus.

Per visą 18 metų laikotarpį garantinės priežiūros prireikė tik vieną kartą - atsirado smulkus defektas (įdubo asfalto danga). Įprastu atveju garantinės priežiūros ir neprireikia, tačiau esame pasiruošę greitai reaguoti. Tam turime gerai paruoštą personalą, kurie sugeba spręsti kritines situacijas. Tą ne kartą esame patikrinę projektų vykdymo metu.

Padarytiems darbams suteikiame 10 metų garantiją. Per pirmus metus po renovacijos ar naujos statybos darbų atlikimo visus gedimus bei defektus tvarkome nemokamai.

Peržiūrėti vykdomus darbus Peržiūrėti atliktus darbus

Daugiau informacijos teiraukitės tel. +370 5 215 2235 arba el. paštu info@grundolita.lt