Karjera

Dirbame su geriausiais, kvalifikuotais specialistais, turime apie 180 darbuotojus

Daugelis mūsų specialistų turi visus reikiamus kvalifikacijos atestatus ir licenzijas, keletas iš jų įmonėje dirba daugiau nei dešimt metų ir turi iki 26 metų darbo patirtį. Mes vertiname kiekvieno kvalifikuoto darbuotojo indėlį į darbą, todėl sudarome geras sąlygas dirbti, duodame visą reikiamą įrangą bei techniką, nuolat skatiname tobulėti, apmokome kaip dirbti su naujai atsiradusiomis technologijomis ir kt.

Neturinčius mūsų kokybinius reikalavimus atitinkančios darbo patirties apmokome ir tik tada leidžiame dirbti savarankiškai

Neturinčius darbo su betranšėjėmis technologijomis apmokome. Iš pradžių juos griežtai prižiūri patyrę, kvalifikuoti statybų vadovai arba meistrai, kurie stengiasi perteikti savo žiniais ir patirtį, išmoko kaip dirbti su specialia technika, laikytis visų darbo saugos keliamų reikalavimų ir kt. Tik gerai įsisavinus pagrindines žinias, išbandžius teorinius dalykus praktikoje leidžiame dirbti savarankiškai.

Kiekvienais metais mokomės ir geriname darbo sąlygas

Per 15 metų išmokome visas (geras ir blogas) statybų verslo pamokas, todėl didžiausią dėmesį skiriame kokybei, patikimumui ir aptarnavimui. Tokį aukštą lygį išlaikyti galime tik gerų, lojalių, patikimų darbuotojų dėka.

Esame gerai žinomi tarp statybos įmonių. Galime garantuoti kompetenciją atitinkantį ir nuolat augantį atlyginimą, geras darbo sąlygas bei darnų ir profesionalų kolektyvą.

Norinčius dirbti mūsų įmonėje, kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymus

Jeigu norite prisijungti prie mūsų kolektyvo, siųskite savo CV adresu info@grundolita.lt.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. +370 5 215 2235 arba el. paštu info@grundolita.lt