Konsultacijos

Įvertinsime, ką įmanoma padaryti ir kur galima sutaupyti

Atsižvelgiame į esamą situaciją, projekto specifiką bei finansines galimybes, kiekvienam projektui pasiūlome tą techniką, kuri labiausiai atitinka tam tikros vietos sąlygas ir kt. Į visus technologinius klausimus atsakys kvalifikuotas, kompetetingas, turintis visas darbams atlikti reikalingas atestacijas specialistas. Jis supažindins su įvairiais galimais technologiniais procesais.

Per 15 metų sukaupta praktika padeda atrinkti kiekvienam projektui individualiai tinkančią technologiją, kuri užtikrina kokybišką ir greitą tolimesnį darbą.

Nustatysime, kiek gali užtrukti projekto įgyvendinimas

Paaiškiname, kokie leidimai ir licenzijos reikalingos, kiek laiko gali užtrukti ir kiek kainuos dokumentų tvarkymas. Darbų sparta labai priklauso nuo objekto sudėtingumo, naudojamos technologijos (tranšėjinė ar betranšėjė) ir kt. veiksnių, todėl atsižvelgdami į Jūsų poreikius parenkame tinkamiausią variantą. Nuodugniai apskaičiuojame ir pateikiame tikslią sąmatą, kuri padeda lengviau planuoti investicijas į objektą.

Numatysime galimas rizikas ir padėsime jas išspręsti

Esame pirmoji ir viena didžiausių betranšėjų technologijų įmonių Lietuvoje. 18 metų patirtis su įvairios paskirties objektais mums leidžia gerai išanalizuoti situaciją, įvertinti galimas rizikas ir pateikti optimalų pasiūlymą. Konsultuojame įvairiais vamzdžių klojimo klausimais. Įvykus avarijai padėsime sudaryti sprendimų planą, kurio dėka lengvai pašalinsite gedimą.

Nesudėtingus projektus konsultuojame nemokamai

Projektus, kur reikia nustatyti preliminarią kainą, darbų apimtis, reikalingą techniką ir kt. konsultuojame nemokamai. Kur reikia pateikti tikslius skaičiavimus ir kitus duomenis apie projektą, konsultacijų mokesčius įtraukiame į sąmatą.

Susipažinkite su mūsų atliktais darbais

Daugiau informacijos teiraukitės tel. +370 5 215 2235 arba el. paštu info@grundolita.lt